Posadzki żywiczne na balkony, tarasy, schody

Dodane przez PRB JOANNA (Firma), Czwartek, 18 Styczeń, 2018  10:58

Opis oferty:

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą firmy ALCHIMICA - producenta kompletnych rozwiązań na bazie żywic poliuretanowych dla tarasów, balkonów, basenów, pomieszczeń wilgotnych, schodów, zarówno dla budynków nowych jak i remontowanych.
Żywice poliuretanowe umożliwiają wykonanie ciężkiej hydroizolacji, warstw przeciwwilgociowych oraz małych i dużych napraw. Jakość i elastyczność produktów bezproblemowo sprawdzi się w polskich warunkach klimatycznych i zapewni trwałe i bezpieczne rozwiązanie z gwarancją jakości.
Żywice poliuretanowe to gotowe do użytku, jednoskładnikowe bądź dwuskładnikowe masy przeznaczone do wykonania ciężkiej hydroizolacji płynnej nawierzchni zewnętrznych i naroży o normalnym i intensywnym natężeniu ruchu bez konieczności dodatkowej ochrony nawierzchni. Mogą być także stosowane do bezpośrednio dostępnych dla ruchu stropów międzykondygnacyjnych.
Żywice poliuretanowe wzmacniane są tkaninami wzmacniającymi w narożach jak i całej powierzchni. Powierzchnia nowopowstałej posadzki może być wykończona w różnych wariantach, kolorystykach, zapewniając jednocześnie odpowiednią wodoszczelność, antypoślizgowość, odporność na warunki atmosferyczne oraz elastyczność.
Żywice mogą być stosowane na podłoże betonowe, jastrychy, drewno jak również stare płytki ceramiczne.

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA
tel. 790-678-752
prbjoanna0907@wp.pl
www.prbjoanna0907.firmy.net
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 2
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie